O mém včelaření

Včelaření jsem se začal věnovat už v roce 1985 s počtem asi čtyř včelstev. Po čtyřech letech jsem se včelařením skončil a zpět jsem se k němu vrátil v roce 2011. Od té doby se tomuto koníčku naplno věnuji. V současné době udržuji stav kolem 25 včelstev.

Stránky jsou vlastní prezentací tohoto ušlechtilého koníčku a mají v podstatě jediný účel a to je prodej medu z vlastní produkce, který sám nespotřebuji. Med vyjma šetrného pastování nijak neupravuji, tudíž se jedná o to nejlepší, co včelky vyprodukovali. Tento způsob nabídky jsem zvolil z mnoha důvodů. Především pro to, že když včelkám seberu med, musím je na zimu nakrmit, a jak jistě víte, cukr zdarma není. Ke včelaření je také zapotřebí řada technického vybavení, materiálu a nářadí což není opravdu nic levného a výkupní ceny medu jsou žalostně nízké.

Zakoupením mého medu dostanete kvalitní produkt přímo od včelaře za mnohem příznivější cenu, než v běžném supermarketu kde může být kvalita velmi diskutabilní. Já tím získám více prostředků, které mohu zpět investovat do mého chovu a samozřejmě získám lepší ohodnocení za práci a čas strávený nad touto ušlechtilou činností která je prospěšná nám všem.

Jak jsem víše zmínil tak včelařím zájmově a stránky jsou jen prezentační. Nejedná se tedy o žádný e-shop a odběr medu je možný pouze v místě mého bydliště ve Vrchotových Janovicích. Nabídka je tudíž cílena především pro zájemce z okolí a pro ty, kteří tudy projíždí či sem plánují cestu. Popřípadě můžete nákup medu spojit s návštěvou místního zámku. Med mohu přiblížit do Prahy. Po Praze si ale musíte dojet tam, kde se budu zrovna nacházet. Každopádně doporučuji se předem domluvit telefonicky, emajlem nebo pomocí kontaktního formuláře.

MED OD LESA Budu velmi rád když si mou ikonku umístíte na váš web. Stačí zkopírovat níže uvedený html kód na vaší stránku tam, kde chcete, aby se ikonka zobrazovala. Rád vložím Váš zpětný odkaz na tuto stránku. Stačí mne kontaktovat. Velikost ikony snadno upravíte změnou hodnoty width a height mezi uvozovkami. Např. width=“88″ height=“31″. V případě změny velikosti ikonky se prosím snažte zachovat proporce.